Close

+48 502 675 300 info@balticsurf.pl

O nas

fala balticurfBalticsurf to profesjonalne szkolenia sportowe prowadzone od 2000r.
Nasze bazy ulokowane są w trzech miejscach, idealnie nadających się do uprawiania wszelkich sportów związanych z wiatrem i wodą. Są to Dąbki i Gleźnowo koło Darłowa, oraz Dźwirzyno koło Kołobrzegu.

Szkoły wyposażone są w sprzęt renomowanych marek, takich jak: Fanatic, Starboard, North Sails, Pro Limit, North Kiteboarding, Cabrinha, Flysurfer. W każdej bazie funkcjonują biura, przebieralnie i przechowalnie sprzętu.

Bezpieczeństwo w czasie uprawiania sportów wodnych zapewnia monitoring z łodzi motorowych i pontonów. Na terenie szkół funkcjonują również dobrze wyposażone sklepiki ze specjalistycznym sprzętem windsurfingowym.

Kadrę naszych szkół tworzą wykwalifikowani instruktorzy PSW, VDWS, nauczyciele AWF, oraz studenci akademii wychowania fizycznego z całego kraju.

Zachęcamy Państwa od zapoznania się z naszą ofertą na sezon letni 2023.

Dźwirzyno
Dąbki
Glęźnowo
 • Lokalizacja
  Baza mieści się na terenie przystani windsurfingowej Gminnego Centrum Sportu i Rekreacji w Dźwirzynie przy ulicy J. Krasickiego. Na potrzeby szkółki zaadoptowaliśmy część hangaru pod biuro, sklepik, przebieralnię, salkę wykładową oraz przechowalnie sprzętu windsurfingowego.
  Szkółka wyposażona jest w deski firmy Fanatic, żagle Respect, Pro Limit oraz North Sails. Posiadamy również sprzęt windsurfingowy przeznaczony do szkolenia dzieci w wieku 5 – 11 lat.
  Dla miłośników kitesurfingu mamy do dyspozycji latawce North Kiteboarding.
  Akwen
  Jezioro Resko to doskonały akwen do nauki zarówno windsurfingu jak i kitesurfingu. Jego średnia głębokość wynosi 1, 5 m., maksymalna 2, 5m.
  Jezioro, oddzielone od Bałtyku wąską mierzeją, posiada piaszczyste i łagodnie opadające dno. W przeważającej części roku wieją tu wiatry zachodnie, natomiast w upalne letnie dni ogromnym atutem jest wiejąca z nad Bałtyku bryza, której siła dochodzi do 5 ° B.


 • Lokalizacja
  Szkoła usytuowana jest nieopodal nowo powstałego „molo” przy ulicy Dabkowickiej. Infrastrukturę naszego obiektu stanowią dwa namioty typu tureckiego. W jednym z nich umieściliśmy do dyspozycji naszych klientów biuro i sklep ze sprzętem, natomiast w kolejnym wygodną przebieralnię.
  Sprzęt windsurfingowy stanowiący wyposażenie naszej szkoły to głównie deski Fanatic i żagle szkoleniowe Respect, Pro Limit, North Sails, ubiory piankowe Gul, kamizelki asekuracyjne Aquarius.

  Akwen
  Jezioro Bukowo to jedno z najlepszych miejsc do uprawiania sportów wodnych Polsce.
  Płytki akwen o łagodnie opadającym dnie, oddalony 150 m od morza zapewnia wiele możliwości zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych „deskarzy”.

  Bezpieczeństwo
  Baza szkoły wyposażona jest w łódź motorową Freedom 530 z silnikiem o mocy 115 KM oraz ponton typu rib. Dodatkowo jezioro jest patrolowane przez WOPR.

   

 • Lokalizacja
  Szkoła usytuowana jest na dzikiej łące, 2 km od wsi Gleźnowo, 6 km od Dąbek, na południowo-wschodnim brzegu Jeziora Bukowo.
  Baza szkoły składa się z drewnianej wiaty, w której znajduje się część biurowa, sklep, przebieralnia oraz wygodna żaglownia.
  Teren, na którym mieści się nasza szkółka jest doskonały miejscem kempingowym nie tylko dla pasjonatów sportów wodnych, ale też dla wszystkich tych, którzy chcą wypocząć w ciszy i spokoju. W naszym obiekcie oferujemy również dostęp do wszystkich niezbędnych mediów.
  Sprzęt windsurfingowy, którym dysponuje ośrodek to głownie deski Fanatic, żagle szkoleniowe Respect, Pro Limit, North Sails, ubiory piankowe Gul, kamizelki asekuracyjne Aquarius oraz latawce NKB.

  Akwen
  Jezioro Bukowo od strony wsi Gleźnowo to bez wątpienia najlepszy spot zarówno dla adeptów jak i zaawansowanych miłośników windsurfingu. Nieograniczona przestrzeń, brak zalesienia to gwarancja równych wiatrów z praktycznie wszystkich kierunków. W sztormowe dni fala na jeziorze dochodzi do 1 metra, co daje możliwość uprawiania wave. Natomiast przy lipcowych wyżach ok. godz. 11.00 pojawia się wiejąca do brzegu morska bryza o sile 4 – 5B i wieje do ok. godziny 18.00.

  Bezpieczeństwo
  Wygodę i bezpieczeństwo dla początkujących zapewnia niespotykana nigdzie indziej na tym jeziorze płycizna, która ciągnie się pasem o szerokości 300 metrów wzdłuż brzegu aż do wsi Bukowo Morskie. Akwen jest na bieżąco patrolowany z powierzchni wody przy użyciu pontonu.


Stawiamy na dobrą zabawę oraz bezpieczeństwo.