Close

+48 502 675 300 info@balticsurf.pl

Kursy grupowe

Przyjdź do nas z rodziną lub znajomymi i ucz się pływać na desce z żaglem podczas swoich wakacji nad morzem. Nasze kursy grupowe to doskonała propozycja aktywnego wypoczynku dla dzieci i dorosłych.

1. Kurs grupowy 2 godzinny – wprowadzający (Intro).

Atrakcyjna oferta w niskiej cenie dla tych, którzy zawsze marzyli o spróbowaniu windsurfingu, ale nie byli pewni czy im się spodoba. Zajęcia odbywają się w ciągu 1 dnia w grupie minimum 3 osobowej.

Cena: 170 zł/osobę.

W cenie: szkoleniowa deska z żaglem, opieka instruktora, pianka i kamizelka asekuracja.

170 zł

2. Kurs grupowy 6 godzinny – dla początkujących.

Podczas tego kursu poznasz budowę sprzętu i nauczysz się jak go bezpiecznie przenosić. Dowiesz się skąd wieje wiatr, poćwiczysz równowagę na desce, podniesiesz pędnik z wody i wystartujesz. W kolejnych etapach nauczysz się zawracać i spróbujesz pierwszych halsów. Kurs twa 3 dni (niedziela – wtorek lub środa – piątek), łącznie 6 godzin szkolenia 3 x 2h. Gwarantujemy efektywną naukę w małych grupach 3 – 5 osób.

Cena: 450 zł/osobę.

Cena zawiera: opiekę instruktorska wraz z asekuracją z motorówki. Na czas kursu dostajesz kompletny sprzęt windsurfingowy oraz kamizelkę.

Dopłaty:

1. Dopłać 200 zł a otrzymasz od nas kompletny zestaw windsurfingowy na wyłączność. Pływaj do woli w godzinach otwarcia naszej szkółki (09:00 – 20:00).
2. Dopłać 200 zł i płynnie przejdź do kursu 12 godzinnego. Zyskujesz kolejne 6 godziny zajęć z instruktorem.
3. Pianka – 80 zł kurs.

450 zł

3. Kurs grupowy 12 godzinny – dla początkujących/średniozaawansowanych.

Propozycja dla zdecydowanych uczyć się windsurfingu od podstaw do poziomu średniozaawansowanego. Kurs zawiera m.in. program kursu dla początkujących oraz kilka nowych elementów takich jak zwrot przez sztag oraz rufę. Nauczysz się pływać w trapezie przy umiarkowanym wietrze.
Start kursu w każdy poniedziałek wakacji a koniec w sobotę (1 x 2h dziennie), razem 12 godzin zajęć. Grupa minimum 3 osoby.

Cena: 650 zł/osobę.

Cena zawiera: opiekę instruktorska wraz z asekuracją z motorówki. Na czas kursu dostajesz kompletny sprzęt windsurfingowy oraz kamizelkę.

Dopłaty:

1. Dopłać 150 zł a otrzymasz od nas kompletny zestaw windsurfingowy na wyłączność. Pływaj do woli w godzinach otwarcia naszej szkółki (09:00 – 20:00).
2. Pianka – 100 zł kurs.

650 zł

4. Kurs grupowy 2 dniowy – dla zaawansowanych.

Dla zapaleńców, którym jest wiecznie mało😊. Uczysz się pływać na mniejszych ślizgowych deskach oraz stopniowo wykorzystujesz większe żagle. Wykonasz pierwsze próby wejścia w ślizg oraz włożysz stopy w strzemiona. Poznasz co to jest prędkość maksymalna w baksztagu. Szkolenie trwa dwa dni, 2 x 2,5h. Warunkiem obycia się kursu jest wiatr min 3°B.

Cena: 750 zł/osobę.

W cenie: Komplet dla zaawansowanych (deska 150l – 190l), żagle w rozmiarach 4.5 – 6.4 m², trapez, linki trapezowe, kamizelka.

Dopłaty:

Pianka – 50 zł kurs

750 zł

Stawiamy na dobrą zabawę oraz bezpieczeństwo.