Close

+48 502 675 300 info@balticsurf.pl

PEAK2 … Only The Sky Is The Limit!

PEAK2 to druga generacja latawca wykorzystującego innowacyjną technologie SINGLE-SKIN. Flysurfer jako pierwsza firma na świecie wypuściła seryjny latawiec jednopowłokowy z efektywnym depowerem. Z uwagi na jego nieprzeciętne właściwości, PEAK bardzo szybko zyskał rzesze fanów.
fs-peak_closeup-04

W PEAK2 poprawiono wszystkie właściwości lotne pozostawiając skrzydło bardzo stabilne i przede wszystkim bezpieczne.
Przy większym wydłużeniu latawca AR i cieńszym profilu skrzydła oraz zredukowaniu olinowania znacznie polepszono jazdę pod wiatr oraz skoki.
PEAK2 jest zdecydowanie szybszy i ciaśniej kręci kiteloopy. Bardziej zaawansowani riderzy będą mile zaskoczeni nowym latawcem i jego osiągami.

Wystarczy rozwinąć linki …
PEAK2 w kilka sekund może stać się twoim osobistym wyciągiem, który wciągnie cię na szczyt góry. Może być również napędem do longboarda, deskorolki czy rolek. Latem wyciągniesz go z plecaka i użyjesz do zabawy na desce SUP. I to wszystko przy wietrze poniżej 5 węzłów !!!
Ekstremalnie słaby wiatr.

Wyeliminowanie dolnej warstwy materiału spowodowało znaczne zredukowanie wagi latawca oraz wzrost jego mocy w stosunku do powierzchni.
Żaden inny latawiec z depowerem nie uniesie się wcześniej niż PEAK2. Przy 3-4 węzłach ten latawiec jest gotowy do startu!!!
PEAK2 posiada niespotykaną moc w stosunku do jego powierzchni. Dzięki wzmocnieniom na krawędzi spływu oraz natarcia , latawiec cały czas zachowuje swój profil przy minimalnej mocy. Latawiec doskonale sprawdza się zarówno przy minimalnym wietrze 3-4 węzłów jak również przy porywach powyżej 15 węzłów.
Minimalna przestrzeń po spakowaniu.

Ze względu na bardzo małe wymiary po złożeniu latawca (56/14/14 cm dla rozmiaru 6m2) zapakowanie go do każdej podróżnej torby nie będzie stanowiło żadnego problemu. PEAK2 jest doskonałym latawcem na narciarskie wyprawy w góry.

Waga.
Niska waga 1.94 kg (6.0m ready-to-fly) to niewątpliwie duży atut tego latawca. Podczas zimowych wycieczek PEAK2 nie będzie stanowił dodatkowego obciążenia i w każdej chwili będziesz go mógł użyć jako własny wyciąg już przy najmniejszym powiewie wiatru.
Niezawodny system bezpieczeństwa.

PEAK2 wyposażony jest w 4 linkowy Infinity Light Control Bar z efektywnym depowerem oraz systemem bezpieczeństwa FLS (front line system). W każdej chwili system ten może zostać aktywowany przez szybkie zerwanie zrywki (Infinity 2.0), co skutkuje natychmiastową utratą moc.
PEAK2 jest stabilny zarówno przy lekkiej bryzie jak również przy silnym, nierównym wietrze.
Bez pompowania!!!

PEAK2 po wyjęciu z plecaka jest od razu gotowy do startu. Jest niezawodny i bardzo łatwy w obsłudze. Można go szybko samemu wystartować i wylądować na każdym rodzaju powierzchni.
Plecak zintegrowany z trapezem
Jako opcja PEAK2 może być wyposażony w bardzo lekki, ergonomiczny plecak, który jednocześnie spełnia funkcje trapezu. To doskonałe rozwiązanie na górskie wyprawy, gdzie zależy nam na jak najmniejszym bagażu.

pobrane   pobrane (1)

Uniwersalne zastosowanie
Ląd- śnieg, longboard – montainboard – buggy, narty – snowboard, dzieci – dorośli, początkujący – zaawansowani.
PEAK2 to doskonały towarzysz wszystkich, nie tylko rodzinnych podróży.

Zestaw zawiera:

  • 1x PEAK2 kite “ready-to-fly”
  • 1x PEAK Infinity Light bar +ultra-light trimmer (pokrowiec na bar)
  • 1x akcesoria + zestaw naprawczy
  • 1x instrukcja
  • 1x PEAK torba

Jako jedyna firma na rynku FLYSURFER oferuje każdemu po zakupie nowego modelu bezpłatną naprawę w czasie 12 miesięcy od momentu zakupu.

Rozmiary i ceny:
4 m2 – 2500 zł,
6 m2 – 3100 zł,
9 m2 – 3500 zł,
12 m2 – 3950 zł,
Plecak/trapez – 350 zł.

Zamówienia przyjmujemy pod adresem biuro@balticsurf.pl

0 Comments

Comments are closed

Stawiamy na dobrą zabawę oraz bezpieczeństwo.